pevné a pružné tělo ? ANO !!!

O metodě Pilates

Je čas začít cvičit !

Pravidelným cvičením získáte všechny odměny,které pilates nabízí a díky správně uzpůsobenému programu i veškeré přínosy každého cviku. Pilates není jenom cvičení. Pilates není pouze náhodný výběr určitých pohybů. Pilates je systém fyzického a duševního formování, který může nejen zvětšit vaši fyzickou sílu,flexibilitu a koordinaci, ale také zmírnit stres, zlepšit duševní koncentraci a pečovat o nově nabytý pocit pohody. Jde o systém založený na nejpřirozenější funkci těla - pohybu. Pilates je formou umění podobnou bojovým uměním či tanci, kterou je nutno zdokonalovat pravidelným tréninkem. Pilates je přírodní věda. Je to technika natolik dokonalá a intenzivní, že její výsledky vás budou provázet napořád.

Moje definice není tak důležitá jako pocit, jaký z ní budete mít pocit vy ! Mým úkolem je inspirovat vás k jejímu vyzkoušení. Přijďte a budete se cítit báječně !

Pilates je určen pro každého ! 

" ZÁKLADNÍ PRÁVO, KTERÉ ZÍSKÁVÁ ČLOVĚK PŘI NAROZENÍ, JE PRÁVO NA FYZICKOU DOKONALOST. "

Stejně jako ostatní cvičební metody prochází i Pilates určitým vývojem. Objevují se nejrůznější úpravy a vylepšení, která odrážejí zkušenosti cvičitelů. Existuje řada variant od rehabilitační sestavy až po cvičení s různými pomůckami. 

Pilatesova metoda vyžaduje maximální soustředění na přesnost pohybu. Místo monotónního a mechanického opakování cviků budete vykonávat omezený počet složitějších pohybů s cílem zdokonalit každý detail. Zapojením nejen fyzických, ale i psychických sil dosáhnete efektivního a skvělého výsledku. Cvičením budete budovat dlouhé a štíhlé svaly, posílíte střed těla, zvýšíte svoji pružnost a vyčistíte si hlavu. Nakonec zjistíte,že vám hodina utekla, ani nevíte jak.

PŘIJĎTE  VYZKOUŠET  A  PŘESVĚDČTE SE !!!